Modernizace aplikací pomocí kontejnerů - praktický workshop s PC

Nenechte si ujít příležitost se prakticky naučit, jak můžete začít využívat moderní Azure služby a kontejnery pro vývoj, nasazení a správu vašich aplikací.

App Modernization/Containers - Azure Developer Camptechnické školení formou workshopu pro vývojáře a IT profesionály,  které pořádáme ve společnosti Microsoft s.r.o., v  Praze 18. června 2019.  

Nezapomeňte si vzít vlastní počítače – ve dvou oddělených odpoledních hands-on labech (jeden pro ITPro a jeden pro vývojáře), se prakticky, na reálném příkladě, seznámíte s využitím kontejnerů, migraci a nasazením reálné aplikace pomocí Kubernetes v rámci Azure Kubernetes Service (AKS), její provozem a dynamickým škálováním.

Registrace zde , vstup zdarma, počet míst je omezen.

AGENDA (Akce bude probíhat v angličtině! )

TIME TOPICS
9:00 Registration and welcome coffee
9:30 Keynote
10:00 Breakout 1: Architect your app modernization journey with containers on Microsoft Azure
11:00 Coffee Break
11:15 Breakout 2: Fundamentals of Kubernetes on Microsoft Azure
12:15 Lunch
13:00  Workshop/HOL: Containers Workshop for Architects, IT admin - Containers and DevOpsIn this workshop, you will build a proof of concept (POC) that will transform an existing PaaS application to a container-based application. This POC will deliver a multi-tenant web app hosting solution leveraging Azure Kubernetes Service (AKS), Docker containers on Linux nodes, and a migration from MongoDB to CosmosDB.
Workshop/HOL: Containers Workshop for Developers - Azure KubernetesIn this lab, you'll go through tasks that will help you master the basic and more advanced topics required to deploy a multi-container application to Kubernetes on Azure Kubernetes Service (AKS).
16:00 Wrap-up and conclusions
16:10 Networking & technical consultation

 

** Attendees are required to bring their laptop to perform workshop activities. All relevant instructions and Azure access needed to perform the practical tasks will be provided at the event.

 

Těšíme se na setkání !